1-24 Kalendarz Adwentowy z nagrodami od RLPolska

Christmas tree with presents and fireplace with stockings

24 dni = 24 niespodzianki
Codziennie nowe zadanie, codziennie kilka zwycięzców.

Chcielibyśmy uprzyjemnić dla naszych kochanych Loomersów czas oczekiwania na Święta, więc przygotowaliśmy największą zabawę roku z niespodziankami I fantastycznymi świątecznymi prezentami – Kalendarz Adwentowy z Rainbow Loom Polska.

Od 1 do 24 grudnia pojawiać się będą codziennie nowe zadania lub konkursy, w których należy wziąć udział, aby wygrać wspaniałe rzeczy Rainbow Loom i aby dostać szansę zostać szczęściarzem i 25 grudnia dostać najlepszy prezent od RLPolska.

Ponadto w kilku zadaniach w dzień zadania będzie możliwość wygrać OD RAZU jakiś prezent (zestaw, gumki) + zdobyć 10 punktów. Szczegóły znajdziecie w opisie do zadań, które będą ogłoszone na naszym blogu i na stronie Facebook

Wykonuj zadania, zbieraj punkty, wymieniaj punkty na nagrody, a 25 grudnia otrzymasz szansę wygrać jeden z organizerów pełnych gumek Rainbow Loom!

Co czeka na Ciebie każdego dnia:
– Tutorial lub
– Konkurs lub
– Zadanie lub
– Pytanie

UWAGA: Tutoriale i codzienne zadania w kalendarze adwentowym pozostają „otwarte”, więc można kontynuować zabawę i wykonać zadanie nawet później, ale nie poźniej 24 grudnia!

Zasady:

– Minimalna “wartość” nagrody to 50 punktów i to jest 1 opakowanie gumek. Wszyscy, którzy uzbierają 50 punktów dostają 1 op. gumek

– Nawet jeżeli weźmiesz udział tylko w jednym zadaniu, dostaniesz szansę wygrać nagrodę tego dnia (np. dziś to zestaw Rainbow Loom i 10 punktów). Aby dostać szansę wygrać główną nagrodę 25 grudnia – organizer z gumkami – trzeba wziąć udział chociaż w 10 zadaniach.

– Organizer jest dla losowych osób, które wzięły udział chociaż w 10 zadaniach.

– Codziennie nowe zadania i inna ilość zwycięzców w tym dniu. Np. w jednym zadaniu 5 osób dostają po 10 punktów, w innym zadaniu 1 osoba dostaje np. 3 opakowania gumek, a 2 osoby po 10 punktów, w kolejnym zadaniu wszyscy mogą otrzymać po 10 punktów i t.d. Czyli nie ma tylko 1 zwycięzcy jak w większości zwykłych konkursach

– Można od razu, jak tylko uzbierasz 50 punktów, wymienić je na gumki lub grać dalej i zbierać więcej i np. wymienić 100 punktów na zestaw Monster Tail.

Wymieniaj zebrane punkty na nagrody od Rainbow Loom Polska:

50 punktów – 1 paczka oryginalnych gumek Rainbow Loom
60 punktów – 1 oryginalne metalowe szydełko Rainbow Loom
60 punktów – 1 oryginalny zestaw Finger Loom
100 punktów – oryginalny zestaw Monster Tail
150 punktów – oryginalny zestaw Rainbow Loom
200 punktów – oryginalny zestaw Hair Loom
240 punktów – 10 paczek oryginalnych gumek Rainbow Loom
Losowanie organizerów z gumkami odbędzie się 25 grudnia 2015 roku.

Dzień 1 Kalendarza Adwentowego
Dzień 2 Kalendarza Adwentowego
Dzień 3 Kalendarza Adwentowego
Dzień 4 Kalendarza Adwentowego
Dzień 5 Kalendarza Adwentowego
Dzień 6 Kalendarza Adwentowego
Dzień 7 Kalendarza Adwentowego
Dzień 8 Kalendarza Adwentowego
Dzień 9 Kalendarza Adwentowego

Baw się razem z nami! Miłej zabawy Loomersi! Do dzieła!

Love,
zespół RLPolska

1 Komentarz

Comments are closed.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.