Co Loomersi zrobili w styczniu

Nie przestajemy tego powtarzać – ‘LOOOMERSI, wymiatacie!’. W styczniu w zabawie #LoomPunkty z Rainbow Loom wzięło udział dużo utalentowanych, kreatywnych osób, wyroby których nie możemy nie udostępnić, bo są tego warte!

Owoce, słoniki, lody, dziewczynki, chłopcy, zwierzątka… To nie cała lista tego, co można zrobić z gumek Rainbow Loom i co zostało zrobione w styczniu i wysłane przez niesamowitych Loomersów.

Chcemy żebyście wiedzieli o tym, że jesteście odważni, kreatywni, wyjątkowi, tworzycie swoje życie i uda się Wam wszystko co sobie zaplanujecie, jesteśmy tego pewni!

A teraz, udostępniamy zdjęcia jednych z najlepszych wyrobów Stycznia. Miłego oglądania!
#KaceRainbowLoom #TrixiBands #MartynaKłos #MarcelinaMeyer #ZosiaKociemska #MartaMitura #MartaUrbaniec #Mary #Emikolada #MartynaOsiecka #ZuzannaSklarz #Weronika #WeroinkaTomlinson

Love,
zespół RL Polska

1 Komentarz

  1. grzybowska955 pisze:

    miło mi że tam się znalazłam

Comments are closed.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.