Co tworzyli Loomersi Wielkanocnego

Kochani Loomersi! Wielkanoc już prawie tutaj….. My życzymy od całego serca ciepłych, rodzinnych, miłych Świąt Wielkanocnych!

zyczenia WIEKLANOCNYWEB

Mamy dla Was trochę Wielkanocnej atmosfery :) Zaraz zobaczycie jakie cuda tworzyli Loomersi do Wielkanocy. Jest tutaj i złoty Zając Lindt, i własnego pomysłu kwiatkowa pisanka od Trixi Bands, i własnego pomysłu Hiacynt od kace Rainbow Loom, który zostanie świetną dekoracją stołu Wielkanocnego, i koszyczek z kuczaczkiem pomysłu Dominiki Szymaniak, i wspaniałe koszyki Wielkanocne, i uroczy zajączek… Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie! I publikujemy kilka prześlicznych prac. Miłego oglądania!

Love,
zespół RL Polska

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.