Dlaczego Oryginalne

RAINBOW LOOM®  zostaje najbardziej popularną innowacyjną zabawką dla kreatywnych dzieci i ich rodziców już w ciągu kilku lat. TYLKO oryginalny zestaw Rainbow Loom otrzymał nagrodę Zabawka Roku 2014 w różnych państwa światu – w USA, Francji, Danii i t.d. Niestety, obecnie istnieje zbyt wiele podróbek i tanich kopii zestawu i gumek. Drodzy rodzice i dzieci! BĄDŻCIE OSTROŻNI! Czasami trudno odróżnić kopię od oryginału, ale mając informację o tym, jak to zrobić, łatwo rozpoznacie podróbkę.

Dlaczego warto wybrać ORGYGINALNY produkt?
Podróbki i kopie mogą być NIEBIEZPIECZNE dla zdrowia Twojego dziecka i Twojej rodziny. Niestety, zanotowano weile wypadków gdy ostre krawędzie nieoryginalnych produktów były przyczyną skaleczenia dziecka. Także wiadomo wiele wypadków różnych wysypek skórnych, spowodowanych przez toksyny, które zawierają nieoryginalne gumki.

Liczne badania podrabianych produktów wykazały, że niektóre podróbki zawierają niebiezpiecznie związki ołówiu i ftalanów – organiczne związki używane jako plastyfikatory w produkcji tworzyw sztucznych i mogące spowodować zaburzenia hormonalne w organizmie dziecka, zmiany w DNA i są rakotwórcze.

Produkcja RAINBOW LOOM® jest CERTYFIKOWANA i została przetestowana pod względem zgodnośći z normami bezpieczeństwa zabawek dla dzieci przez akredytowane laboratorium. Oryginalne produkty RAINBOW LOOM® nie zawierają ftalanów, o czym świadczą wyniki tych licznych badań oraz posiadanie Europejskiego certyfikatu bezpieczeństwa i jakości i znaku CE. Do tej pory prowadzono liczne testy, jednocześnie gumki zostały przetestowane w różnych warunkach ekstremalnych, jak i w kontakcie z ludzką skórą. RAINBOW LOOM® przeszedł wszystkie testy!

Oryginalne produkty RAINBOW LOOM®:

  • nie zawierają ftalanów oraz innych niebezpiecznych substancji;
  • nie zawierają ołówiu, lateksu, BPA i są bezpieczne dla osób ktore cięrpią na alergie;
  • nie zawierają rozpuszczalnych form metali ciężkich, plastyfikatorów;
  • regularnie testowane pod względem zgodności z europejskimi i międzynarodowymi normami bezpieczeństwa;
  • są bezpieczne dla dzieci.

RAINBOW LOOM® zbudował system identyfikacji oryginalnej produkcji z pomocą kodu bezbieczeństwa, który mieści się wewnątż pudełek Rainbow Loom®, Rainbow Loom® Upgrade Kit i Monster Tail. Mając tajemny kod możesz założyć konto na oficjalnej stronie Rainbow Loom, sprawdzić czy zakupione przez Ciebie produkty są oryginalne i dostać dostęp do weile poradników RAINBOW LOOM, oraz dołączyć się do oficjalnego klubu RAINBOW LOOM!

Nasz sklep oferuje tylko oryginalne produkty od wynalazcy tęczowego loomowego szaleństwa Choon’s Design. Cenimy zdrowie i szczęście Twojej rodziny! Kupuj produkty Rainbow Loom tylko w autoryzowanych oficjalnych dystrybutorów Rainbow Loom.

Jak odróżnić kopię od oryginału?

Szczegóły Oryginalny RAINBOW LOOM® Kopia
Czerwona strzałki na krośnie Jest Nie ma
Odcisk logo RAINBOW LOOM® na krośnie i szydełku Jest Nie ma albo jest napis zamiast odcisku
Krawędzie krosna Zaokrąglone Ostre
Powierzchnia krosna Gładka Szorstka
Kod bezpieczeństwa Jest Nie ma

 

Zobacz szczególowe informacje na stronie orgyginalnego producenta RAINBOW LOOM® –
Instrukcja

Podajemy przykłady nieoryginalnych zestawów i gumeczek:

Dokonaj właściwego wyboru!

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.