Dzień 1 Kalendarza Adwentowego

Christmas tree with presents and fireplace with stockings

Dzień 1 Kalendarza Adwentowego. Pierwsze ZADANIE!!
I dziś 3 zwycięzców otrzymają po 10 punktów!

Na początek zadanie proste, inspiracyjne :)

* znajdź w Internecie zdjęcie lub tutorial na świąteczny wyrób z gumek, który podoba Ci się najbardziej, i wstaw link do tutorialu lub zdjęcia w komentarzu do tego postu (jeśli nikt jeszcze nie stworzył najpiękniejszego wyrobu według Ciebie, jak najbardziej możesz napisać, co Twoim zdaniem wyglądałoby cudownie z gumek Rainbow Loom. Temat świąteczny Ł )

Zwycięzcy zostaną wylosowani.

Weź udział w pierwszym zadaniu na naszej stronie Facebook i zwiększ swoje szanse na wygranie oraz otrzymaj możliwość wygrać oryginalny zestaw Rainbow Loom! Sczegóły https://www.facebook.com/rainbowloompolski/

Komentarze: 13

 1. karolinapas8 pisze:

  to jest mikołaj i bardzo mi się podoba

 2. kinga.orczyk pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=Q3odDG_-0Ks – jest to radosne świąteczne drzewko i uważam że jest super :-)

 3. kamaj999 pisze:

  Mi podoba się dużo tutorialów, ale nie mam ulubionego. Według mnie ładnie wyglądałaby szopka z Maryją,Józefem i Jezusem.

 4. ameliaciszek321 pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=u8GxqCarVR4
  to jest jemioła i dzwoneczek

Comments are closed.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.