Dzień 21 Kalendarza Adwentowego

Dzień 21 Kalendarza Adwentowego ☃

Dziś dzielimy się z Wami wzorami papieru prezentowego do wydrukowania, zaprojektowanymi przez wspaniałych ilustratorów. Wystarczy wydrukować i ozdobić prezenty-pudełeczka

Aby pobrać plik, kliknij na zdjęcie

trees

SnowPaperBlWh24

shosho

Moodkids-Kerst-Inpakpapier-Labels-1

Wzory zaprojektowane przez:

http://curiouszhi.com

http://www.moodkids.nl

http://giochi-di-carta.blogspot.it

Pisz w komentarzu B.U. i 5 osób x 5 punktów. Dodatkowe 5 punktów dla uczestników, którzy wyślą zdjęcia zapakowanych prezentów z ozdobami z gumeczek na info@rainbowloompolska.com. święta tuż tuż!

Love,
zespół RLPolska

P.S. Wyniki dnia 20
5 punktów dla:
Kinga Orczyk
KarolinaPanas
Marta2004
Martyna Kłos
Trixi Bands

Komentarze: 3

  1. ameliaciszek321 pisze:

    B.U.

  2. grzybowska955 pisze:

    B.U.

  3. kinga.orczyk pisze:

    B.U.

Comments are closed.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.