Dzień 6 Kalendarza Adwentowego

Dzień Św. Mikołaja. My też zostawiamy coś dobrego dla Św. Mikołaja, oczywiście z ozdobą z Rainbow Loom :) Oto dla Was pomysł na świąteczną ozdobę z gumeczek.

readz

Jeżeli bierzesz udział w zabawie adwentowej pisz w komentarzu B.U. Wśród wszystkich uczestników wybierzemy losowaniem 5 osób i nagrodzimy 10 punktami.

Aby dostać dodatkowe 5 punktów napisz kilka zdań o tym, kim był św. Mikołaj i co dobrego robił. Pierwsze 5 osób dostają po 5 punktów! Miłej nocy Mikołajkowej!

‪#‎kalendarzadwentowy‬ ‪#‎dzień6

P.S. Jeszcze nigdy Mikołaj nie był tak obdarowany :) Kochamy wszystkie Wasze wyroby! Za dzień 5 każdy uczestnik otrzymuje po 10 punktów! A teraz zostaje nam tylko czekać na Mikołaja i super prezenty. Miłej nocy, Loomersi!!

Skarpeta z tutorialu od Jordantine1

Komentarze: 12

 1. kamaj999 pisze:

  B.U Św.Mikołaja pomagał ubogim dając im prezenty.Nigdy nie starał się, żeby ktokolwiek wiedział o jego pomocy. Dzisiejszy Mikołaj wygląda nieco inaczej niż ten z przeszłości.

 2. ameliaciszek321 pisze:

  B.U.

 3. maryworld333 pisze:

  B.U :D

 4. ameliaciszek321 pisze:

  Święty Mikołaj pochodził z bogatej rodziny ale miał bardzo dobre serce i rozdawał dzieciom prezenty. Zobaczyła do pewna uboga dziewczynka kiedy chciał jej dać prezent. Uciekł do kościoła i tam wszystko opowiedział księdzu i został biskupem

 5. justynadrezewska pisze:

  B.U.
  Święty Mikołaj był biskupem, urodził się w Turcji i pochodził z bogatej rodziny, ale nie był wcale samolubny-wręcz przeciwnie, ze wszystkimi się dzielił i namawiał do tego innych. Została po nim tradycja obdarowywania się 6 grudnia. Dlaczego wtedy? Akurat w ten dzień zmarł.

 6. ewamadura38 pisze:

  B.U.

 7. Marta pisze:

  B.U.

 8. kinga.orczyk pisze:

  B.U. Św. Mikolaj pomagal ubpgim pddajac om to co sam posiadal. Pochodzil z bogatej rodziny dlatego gdy w pewnej rodzinie dziewczyna nie miala pieniedzy aby wydac wesele Mikolaj oddal jej swoje pieniadze. Patron panien na wydaniu, żeglarzy ,iekarzy i ubogich mieszczan.

 9. kinga.orczyk pisze:

  Przepraszam za bledy…

 10. karolinapas8 pisze:

  B.U mikołaj był człowiekiem który pomagał ubogim. Jest dobry i pomocny.

 11. Oliwia pisze:

  B.U.

 12. Jul pisze:

  B.U Mikołaj pomagał ubogim, dawał im pieniądze

Comments are closed.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.