Dzień 8 Kalendarza Adwentowego

Dzień 8 Kalendarza Adwentowego

I dziś dla Was ZADANIE: Udostępnij zdjęcie własnoręcznie zrobionej choinki z gumek Rainbow Loom na swojej stronie Facebook lub Instagram z hasztagiem #choinka2015 i ustaw post na 23:59 środa 9.12. Czyli jest 2 dni na wykonanie tego zadania :) Jak zadanie zostanie wykonane w komentarzu do tego postu na naszym blogu prosimy napisać B.U.

Każdy uczestnik otrzymuje po 5 punktów. Autorzy 3 najlepszych choinek dostają dodaktowe 5 punktów (w sumie 10 pktów). Wyniki w czwartek 10.12.

I mamy dla naszych kochanych Loomersów pomysł na piękną choinkę. Zrobiona z gumek święcących w ciemności i czerwonych z brokatem. Efekt obłędny! Projekt Iris Handmades.

chonk3

Love,
zespół RL Polska

P.S. Wyniki dnia 7. Wasze choinki będą najlepsze na całym świecie! Dziękujemy za tyle piękna i światła!

15 punktów dla:

Aleksandra Bogdańska
Martyna Mazur
Kari XD

5 punktów dla:
Zosia Siaktowska
grzybowska955

Komentarze: 2

  1. grzybowska955 pisze:

    Co jak ktoś nie ma facebooka albo instagrama

  2. Jul pisze:

    B.U

Comments are closed.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.