Gabriela -

Kraśnik

gabriela iżycka

Jestem Gabriela. Mam 11 lat, lubię robić z gumek Rainbow Loom, używam tylko oryginalnych. Dostałam je tydzień po urodzinach. :) Nie widzę już żadnych innych gumeczek, poza tymi. Dużo czytam i rysuję. Swoją ”nazwę” Gabrieloom uzyskałam przez połączenie Gabriela i Loom. Niedługo zamierzam nagrywać filmy na youtube. Na Instagramie dodaję zdjęcia związane z tematyką gumeczek.

Popularne Projekty

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.