Jak projektować bransoletkę Alpha Loom

Projektowanie bransoletki Alpha Loom jest dość proste i polega na wypełnieniu wybranymi kolorami pikseli (lub kratek jeżeli bransoletka projektuje się na kartce) do powstania rządanego wzoru.

Można zaprojektować jak swoje imię w róźnych kolorach, tak i inne wzory (nawet miasta i minionków).

hqdefault

good4editedVova

good1edVova

Projektować można:

. Z pomocą programu Microsoft Excel
. Z kolorowymi kredkami na kartce w kratkę

Ogólne opisanie bransoletki Alpha Loom:

. szerokość 7 rządków (7pikseli|kratek)
. długość zależy od objętości nadgarstka, ale ok. 36 piskeli|kratek dla dzeci i ok. 49 pikseli|kratek dla dorosłego

Wzór projektu bransoletki Alpha Loom w Excel

Template
NYalphatemplate

Na stronie www.rainbowloom.net można pobrać już gotowe puste pliki Excel do projektowania bransoletki Alpha Loom. Tam również znajdziecie jak podstawowe wzory liter i cyfr tak i inne wzory Alpha Loom. Należy tylko zarejestrować się z kodem sekretnym który znajduje się w każdym oryginalnym zestawie Rainbow Loom.

Podgląd na wzory, które znajdziecie na stronie Rainbow Loom

A tutaj filmik jak zrobić proejkt za pomocą programu Excel (w jęz. angielskim)

W taki sam sposób, tylko kolorowymi kredkami, można narysować projekt na kartce w kratkę.

Masz pytania? Pisz w komentarzu lub wysyłaj na info@rainbowloompolska.com lub pisz wiadomość prywatną na naszej stronie Facebook.  Chętnie odpowiemy i pogadamy z Tobą! :)

Miłej zabawy Loomersi!

Love,
zespół Rainbow Loom Polska

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.