Jessica -

Loom

jessica

Na imię mam Jessica . Mieszkam w niewielkim miasteczku położonym na Opolszczyźnie. Mam 15 lat :) . Jestem Belieber :) jak i również Loomersem :)
Lubię tańczyć i śpiewać interesuję się gimnastyką artystyczną :) . Czas wolny przeznaczam na robieniu różnych rzeczy z Rainbow Loom. Swoją przygodę z gumeczkami zaczęłam pod koniec czerwca 2014 roku

Popularne Projekty

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.