Dołącz

Chcesz podzielić się z innymi swoją pracą i poznać nowych przyjaciół? Być inspiracją dla Loomersów z całej Polski i otrzymywać prezenty od RLPolska?
Dołącz do zespołu Loomersów RLPolska wypełniając ankietę i udostępniając Twoje filmiki i zdjęcia Twoich prac i otrzymasz szansę dostać od nas prezent w postaci oryginalnych gumek Rainbow Loom!
Każdy miesiąc wybieramy Loomersa, który będzie aktywno udostępniać filmiki i zdjęcia swoich prac i który dostanie od nas oryginalne gumeczki dla swoich kolejnych projektów.

Dołącz do nas! Bądź inspirajcą dla innych!

Czekamy na Ciebie!

Imię *

Nazwisko *

Miasto

Województwo

Adres e-mail *

Data urodzenia *

Zawód

Twoje zainteresowania

Twoje marzenia

O Tobie *

Ty na:


Twoje filmy na Youtubie

Twój Blog

Zdjęcie profilowe

Polityka Prywatnosci

* Pole wymagane

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.