Kalina Owsińska -

Warszawa

zrzut-ekranu-2016-10-31-o-13.25.40

Jestem zwariowana. Niezbyt twórcza :( Wolę tworzyć figurki zaprojektowane przez kogoś, sama próbowałam, niezbyt mi wychodzi.
Uwielbiam tańczyć hip hop i tworzyć figurki z gumek. Tworzę figurki zaprojektowane przez youtubera logiclooms (jest niesamowity – sprawdźcie!)

Popularne Projekty

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.