Konkurs od Rainbow Loom – twórz i wygrawaj!

Hej kochani Loomersi!!! Trwa konkurs od Rainbow Loom Polska! Wyślij zdjęcie swojej pracy z gumeczek Rainbow Loom i otrzymasz szansę wygrać pudełko-organizer z oryginalnym krosnem, szydełkiem i gumeczkami! Zdjęcia można wysyłać na info@rainbowloompolska.com albo udostępniać na naszej stronie FB https://www.facebook.com/rainbowloompolski.
Czekamy na Twoje zdjęcia! Bądź inspirajcą dla innych!
Życzymy miłej zabawy z Rainbow Loom! Bo najważniejsze to dobrze się bawić! : )
Konkurs trwa do 24 kwietnia. 25 kwietna ogłaszamy zwyciężcę!

do wygrania logo

Komentarze: 2

  1. gabriela.izycka2 pisze:

    Super!

  2. Anna pisze:

    kiedy będą wyniki ?

Comments are closed.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.