Loomers Grudnia – Zosia Kociemska

Loomers Grudnia – Zosia Kociemska!!

‵⁀) ✫ ✫ ✫.
`⋎´✫¸.•°*”˜˜”*°•✫
..✫¸.•°*”˜˜”*°•.✫
☻/ღ˚ •。* ♥♥ ˚ ˚✰˚ ˛★* 。 ღ˛° 。* °♥ ˚ • ★ *˚ .ღ 。
/▌*˛˚ ░G░R░A░T░U░L░U░J░E░M░Y░ ˚ ✰* ★
/ \ ˚. ★ *˛ ˚♥♥* ✰。˚ ˚ღ。* ˛˚ ♥♥ 。✰˚* ˚ ★ღ ˚ 。✰ •* ˚ ♥♥” ✰

Loomers MieswebZosia

Dziękujemy, Zosiu za cudne prace i za to że jesteś z nami! Masz talent, super gust i każda Twoja praca wprawia nas w dobry nastrój! Nagroda dla Zosi – oryginalne gumki Rainbow Loom <3

Prace Zosi:

P.S. Dołącz do nas, wysyłaj zdjęcia Twoich prac i będziesz miał szansę zostać Loomersem miesiąca i dostać prezent od Rainbow Loom Polska – oryginalne gumki! Czekamy na Ciebie! Aby zostać Loomersem wypełnij Ankietę na naszej stronie i wyślij kilka zdjęć Twoich prac abyśmy mogli dodać Twój profil na stronę Loomersi. To nie muszą być najlepsze prace na świecie :) Tylko jest ważne żeby to były TWOJE prace. Zdjęcia prosimy wysyłać na info@rainbowloompolska.com.

Komentarze: 3

 1. grzybowska955 pisze:

  jeżeli jestem zalogowana to też mogę przesyłać pracę.
  Proszę o szybką odpowiedź.

  1. Helena pisze:

   Witam Weroniko! Proszę o kontakt na info@rainbowloompolska.com . Jak najbardziej możesz przesyłać swoje prace na Loomersa Miesiąca. Pozdrawiam!

 2. karolinapas8 pisze:

  ale piekne. masz talent :)

Comments are closed.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.