Loomers Lutego – Marta Mitura

Loomers Lutego – Marta Mitura!!

‵⁀) ✫ ✫ ✫.
`⋎´✫¸.•°*”˜˜”*°•✫
..✫¸.•°*”˜˜”*°•.✫
☻/ღ˚ •。* ♥♥ ˚ ˚✰˚ ˛★* 。 ღ˛° 。* °♥ ˚ • ★ *˚ .ღ 。
/▌*˛˚ ░G░R░A░T░U░L░U░J░E░M░Y░ ˚ ✰* ★
/ \ ˚. ★ *˛ ˚♥♥* ✰。˚ ˚ღ。* ˛˚ ♥♥ 。✰˚* ˚ ★ღ ˚ 。✰ •* ˚ ♥♥” ✰

Loomers MieswebMARTAMITURA

Marta ma niepowtarzalny gust! Dziękujemy Marto, w świecie Rainbow Loom Ty świecisz jasno z Twoją indywidualnością i cudnymi tworzeniami! Oryginalne gumki Rainbow Loom są Twoje!

Prace Marty Mitury:

P.S. Dołącz do nas, wysyłaj zdjęcia Twoich prac i będziesz miał szansę zostać Loomersem miesiąca i dostać prezent od Rainbow Loom Polska – oryginalne gumki! Czekamy na Ciebie!

Aby dostać szansę zostać Loomersem miesiąca należy aktywnie wysyłać zdjęcia swoic prac w ciągu całego miesiąca. Prace można wysyłać w wiadomości prywatnej lub wrzucając na naszą tablicę lub na info@rainbowloopolska.com.

Aby zostać Loomersem wypełnij Ankietę na naszej stronie i wyślij kilka zdjęć Twoich prac abyśmy mogli dodać Twój profil na stronę Loomersi. To nie muszą być najlepsze prace na świecie :) Tylko jest ważne żeby to były TWOJE prace. Zdjęcia prosimy wysyłać na info@rainbowloompolska.com.

Powodzenia i inspiracji, Loomersi!

Love,
zespół RL Polska

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.