Co? Loomigurumi? Wooahh!

Hej hej Loomersi! Ostatnio wysyłacie dużo zdjęć po prostu niesamotich prac, m.in. wyrobów Loomigurumi, które nie są tak łatwe do zrobienia. Dziękujemy za podzielienie się i cieszymy się że tworzycie historię Rainbow Loom Polska! (Nie widzieliście jeszcze zdjęć? Zapraszamy na naszą stronę Facebook, gdzie udostępniamy wszystkie nowości od Loomersów.)

Nie możemy nie podzielić się zdjęciami wyrobów, które robią wrażenia, zachwycają.

1. Jednorożec od Mary – Król Henryczek

 

henryczek mary

A tutaj widok Henryczka z góry :) mmm, wypoczynek… może i nie za bardzo mu tak wygodnie, ale wygląda zabawnie i ślicznie

henryczek od góry

No i na końcu Henryczek próbujący stać

henryczek próbującz stać

2. Przemiłe i urocze loomigurumi Orka od Kace Rainbow Loom

loomigurumi Orka kace

 

3. Super Konio z gumek od Mary

 

Mary Konio

W filmiku poniżej zobaczycie przyspieszony proces tworzenia Króla Henryka przez Mary

Polecamy kanał Mary, znajdziecie tam dużo ciekawych tutorialów gumkowych (m.in. tutorial na ołówek loomigurumi, mural z gumek) oraz vlogów i haul’ow.

A tutaj więcej polecanych kanałów z tutorialami na loomigurumi z gumek
CraftMuse
LoomingWithCheryl
Loomigurumi

Loomersi, wysyłajcie zdjęcia swoich prac na info@rainbowloompolska.com lub na naszą tablicę na stronie Facebook, a my udostępnimy je plus dostaniecie szansę wygrać bon na 50% zniżki na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Miłej zabawy z Rainbow Loom!

Love,
zespół RL Polska

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.