My art -

Wrocław

my_art_profile

Jestem osobą bardo kreatywną i pomysłową. Uwielbiam patrzeć na postępy innych, oraz rozwijać się razem z nimi. Szczególnie cieszy mnie to, gdy mam szansę nauczyć kogoś innego.
Marzę o tym by inni mogli odkryć w sobie talent dzięki mojej ciężkiej pracy i cieszyć się razem ze mną.A dzięki moim filmikom rozwijać się i tworzyć niesamowite rzeczy.

Popularne Projekty

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.