Natalia -

Sukmanow

Natalia

Nazywam się Natalia, mam 17 lat. Moją pasją i jednocześnie uzależnieniem są bransoletki z muliny i orginalne gumeczki Rainbow Loom. Kocham jadowite węże w szczególności żmije. Moja ulubiona to daboja łańcuszkowa. Słucham muzyki z lat 90 odtwarzanej z walkmana. Ulubiony film to Niekończąca się opowieść. Z seriali o pierwsze miejsce rywalizują dwa: Pamiętniki Wampirów i Plotkara. Od 11 lat mam króliczka, który miał być miniaturką.

Popularne Projekty

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.