Witamy w team Loomersi!!

Witamy RL by Weronika i Kinga w team Loomersi Jesteśmy podekscytowani!!! Cieszymy się że jesteście z nami!!!
RL by Weronika
Kinga

Aby zostać Loomersem wypełnij Ankietę na naszej stronie i wyślij kilka zdjęć Twoich prac abyśmy mogli
dodać Twój profil na stronę Loomersi. To nie muszą być najlepsze  prace  na  świecie  :)  Tylko jest ważne żeby to były TWOJE prace.

P.S. Dołącz do nas, wysyłaj zdjęcia Twoich prac i będziesz miał szansę zostać Loomersem miesiąca i dostać darmowe gumeczki od Rainbow Loom Polska

Czekamy na Ciebie!

Love,

RLPolska

Komentarze: 2

  1. ania.szczepaniak67 pisze:

    Ok super tylko na co ja mam wysłać tę zdjęcia?

    1. Helena pisze:

      Witamy Aniu! Zdjęcia prosimy wysyłać na info@rainbowloompolska.com i prosimy również o wypełnienie ankiety http://rainbowloompolska.com/join-us/ :)

Comments are closed.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.