O nas

Witamy!!! I jest nam bardzo miło że interesuje Cię nasza historia

Zespół Rainbow Loom Polska został stworzony przez miłych i wesołych Loomersów, kochających szaleństwo Rainbow Loom i wszelkie inne rękodzieło, które łączy ludzi!

Naszym głównym celem jest stworzenie przyjaznej atmosfery dla Loomersów z Polski i połączenie naszych Loomersów z Loomersami z całego świata. Świat jest taki bliski z Rainbow Loom! Chcemy aby Ty dobrze się bawiłeś, tworzyłeś i dzieliłeś się swoją inspiracją z innymi!

Dlatego sklep Rainbow Loom Polska oferuje tylko oryginalne produkty Rainbow Loom. Każdy, kto kiedykolwiek wypróbował oryginalny produkt Rainbow Loom nigdy nie zmieni go na podróbkę albo kopię, ponieważ jakość Rainbow Loom nie może nawet być porównywana.

Nie chcemy żeby straciłeś możliwość wypróbować jakość Rainbow Loom – w naszym sklepie nigdy nie znajdziesz nieoryginalnej gumki albo krosna.

Chcesz zrobić coś wyjątkowego? Bądź inspirajcją dla innych! Twórz razem z nami! Twórz razem z Rainbow Loom!

Hej, i zajrzyj na naszą stronę na Facebook! Znajdziesz tam dużo pomysłów na nowe dzieła, nowości ze świata Rainbow Loom, inspirację, dowiesz się co robimy codziennie oraz będziesz mógł wziąć udział w konkursach i zabawach od naszego zespołu. Nie zapomnij polubić nas już teraz!

Rainbow Loom łaczy ludzi

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.