Płatności i wysyłka

Sposoby płatności

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  1. Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Przelew możesz zrealizować przez swój banking Internetowy, w placówce banku lub na poczcie. Dane konta bankowego do dokonania wpłaty zostaną wysłane w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto bankowe rozpoczniemy realizację zamówienia.
  2. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DOTPAY. Opłaty można dokonać online bez straty czasu na wizyty w banku. Od razu po złożeniu zamówienia po wyborze metody tej płatności, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę DotPay w celu dokonania płatności – gdzie można wybrać swój bank i dokonać opłaty. Cały proces odbywa się online bez żadnych dodaktowych opłat z tytułu wyboru tej opcji płatności. System DotPay także umożliwia dokonania opłaty on-line z pomocą przelewu transferowego lub e-przelewu.
  3. Obecnie nie oferujemy dokonania opłaty zamówieńia kartą płatniczą.

 

Dostawa

Zamówione przez Ciebie produkty Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM. Koszt dostawy 14.99 zł. Termin dostarczenia 1 – 2 dni robocze z momentu wysyłki z placówki firmy kurierskiej.

Termin realizacji zamówienia 1-3 dni robocze.

W dzeiń wysyłki towaru otrzymasz wiadomość email potwierdzającą wysyłkę paczki, w której podajemy także numer listu przewozowego dla śledzenia przesyłki.

Miłej zabawy z Rainbow Loom!

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.