Polityka Prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa sposoby ochrony prywatnych danych odwiedzających i użytkowników naszej Strony. Odwiedzanie lub korzystanie ze Strony oznacza, że zgadzacie się Państwo z niniejszą Polityką prywatności.

Zbieramy następujące dane personalne:

– dane, uzyskane w procesie rejestracji użytkowników, takie jak imię i nazwisko, adres zamieszkania i dostawy, numer telefonu, adres poczty elektronicznej i hasło. Użytkownicy mogą udostępniać jakiekolwiek dodatkowe dane personalne, na przykład dane dotyczące daty urodzenia i wieku Użytkowników Strony. W przypadku zrealizowania zakupu towaru bez rejestracji, mogą zostać zebrane dane adresowe, numer telefonu, adres poczty elektronicznej i szczegóły dotyczące sposobu opłaty i dostawy. Podczas odwiedzin na Stronie mogą zostać zebrane i przetworzone dane dotyczące Państwa adresu IP, typu przeglądarki internetowej i systemu operacyjnego, dane demograficzne itp. W przypadku, gdy kontaktujecie się Państwo z nami przez formularz kontaktowy lub pocztę elektroniczną, mogą zostać zebrane następujące dane personalne: imię, nazwisko, wiek, adres poczty elektronicznej, numer telefonu i inne.

Wykorzystanie danych personalnych

Państwa dane personalne będą wykorzystywane w celu opracowania Państwa zamówień i optymalizacji treści na naszej Stronie w celu podwyższenia jakości świadczonych usług. Dane personalne mogą zostać przekazane do firm lub instytucji bankowych, które obsługują płatności i realizują dostawę Państwa zamówień. My nie gromadzimy i nie przechowujemy Państwa danych dotyczących płatności. My możemy korzystać z danych w celu kontaktu z Państwem. Jeśli Państwo udzielili zgody na otrzymywanie biuletynów i innych informacji z naszej Strony, możemy wykorzystać Państwa adres w celu przesłania takich informacji. Taka korespondencja może zawierać informacje o charakterze komercyjnym, serwisowym i informacyjnym. Użytkownicy Strony mają prawo w dowolnym momencie odmówić otrzymywania korespondencji.

Wykorzystanie ciasteczek

Strona może korzystać z ciasteczek. Pliki te mogą zostać zainstalowane w urządzeniu końcowym Użytkowników Strony, a także mogą zostać zmienione lub odczytane w trybie automatycznym. Odwiedzając naszą Strone, dajecie Państwo zgodę na korzystanie przez nas z ciasteczek zgodnie z bieżącymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Większość przeglądarek domyślnie ustawiona jest tak, by akceptować ciasteczka. Jednak zawsze możecie Państwo zmienić te ustawienia. W tym celu prosimy o zwrócenie się do serwisu pomocy technicznej Państwa przeglądarki. Prosimy pamiętać, że wyłączenie ciasteczek może spowodować ograniczenia pewnych funkcji Strony, ponieważ mogą one pracować nieprawidłowo, albo być w pełni niedostępne.

Dostęp stron trzecich do danych personalnych Zgromadzone dane personalne w przypadku naruszenia Warunków korzystania ze Strony czy naruszenia prawa mogą zostać przekazane odpowiednim upoważnionym organom, które zgodnie z prawem mogą żądać dostępu do takich danych.

Zmiany w Polityce prywatności

Zastrzegamy sobie prawo wniesienia zmian do Polityki prywatności i opublikowania jej na Stronie bez uzgodnienia z Użytkownikami Strony.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.