Prezentujemy UGEARS + Oferta Limitowana

Loomersi! Od dziś raz na kilka tygodni będziemy przedstawiać Wam NOWE ciekawe ZABAWKI z całego świata, trendowych przyjaciół Rainbow Loom :)

trendy

TREND 1 + Unikalna Oferta od RLPolska

Polecamy UGEARS – pierwsze mechaniczne 3D puzzle! Już teraz NA CZAS LIMITOWANY dostępne w naszym sklepie!

gears we present

Ponadto, specjalnie dla Was UNIKALNA OKAZJA – Kup dowolny model UGEARS i otrzymaj oryginalny zestaw Rainbow Loom w PREZENCIE!

Jaki model podoba się najbardziej? Za każdy komentarz + 10 ‪#‎LoomPunktów‬

Więcej informacji w sklepie Rainbow Loom Polska – Polecane Trendy

1 Komentarz

  1. karolinapas8 pisze:

    :)

Comments are closed.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.