Projekty Loomersów na konkurs z Alpha Loom. Cz.2

Hej Loomersi! Druga część mega projektów Loomersów na konkus z Alpha Loom “Zaprojektuj wzór” i już ostatnia. Za chwilę wyniki konkursu.

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału! Jesteście niesamowici! Wszystkie prace są prześliczne i trudno, bardzo truno wybrać.

Kochamy Was!

zuzanna sklarz
Zuzanna Sklarz

Trixi
Trixi

Natalia Sukmanow
Natalia Sukmanow

My Art
My Art

Marta Mitura
Marta Mitura

Kuba Murawski 6 lat
Kuba Murawski, 6 lat

klaudia Grygierczyk
klaudia Grygierczyk

julka miłkowska
Julka Milkowska

Gabriela Rutkowska
Gabriela Rutkowska

gabriela iżycka1
Gabriela Izycka

Daria Mrozik 9 lat
Daria Mrozik, 9 lat

Adam Ant
Adam Ant

Miłej i kreatywnej zabawy!
Love,

Zespół Rainbow Loom Polska

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.