Rozdajemy prezenty

Dołącz do naszego zespołu Loomersów wypełniając ankietę i udostępniając Twoje filmiki i zdjęcia Twoich prac a dostaniesz szansę otrzymać od nas prezent w postaci oryginalnych gumek Rainbow Loom!

Każdy miesiąc wybieramy Loomersa, ktory będzie aktywnie udostępniać filmiki i zdjęcia swoich prac i który dostanie od nas oryginalne gumeczki dla swoich kolejnych projektów.

Dołącz do nas! Bądź inspirajcą dla innych! Twoje gumeczki już czekają na Ciebie :)

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.