Hit Stycznia – Sowa Loomigurumi od MyCreativeLive

Bez wątpienia, hitem Stycznia został tutorial na Sowę Loomigurumi od MyCreativeLive!

Polecamy! Zajrzyj na kanał Julki, a znajdziesz tam ciekawe tutoriale z gumek Rainbow Loom po polsku!

Julko, dziękujemy za nagrane hity i życzymy inspiracji, dużo subów ;) oraz z niecierpliwością czekamy na kolejne odcinki!

A tutaj interpretacje Sowy Loomigurumi z gumek Rainbow Loom od sławnych Loomersów – Karol Madura, Mary, Zosia Kociemska, Zosia Siatkowska

1 Komentarz

  1. wrobel1377 pisze:

    ale ładna sowa ile jom się robi

Comments are closed.

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.