Ważna informacja dla klientów Rainbow Loom Polska

Szanowni Państwo,

Chcieliśmy poinformować o przewidywanych utrudnieniach w wysyłkach przesyłek i doręczeniach na terenie Krakowa i okolic w dniach 25-29 lipca br oraz w dniach 27-28 lipca na terenie Częstochowy, które związane będą z odbywającymi się w tym czasie Światowymi Dniami Młodzieży. Utrudnieniami będą objęte też Wadowice oraz Oświęcim.

Opóźnienia lub nawet brak możliwości realizacji zleceń w ww. terminie wynikać będą z niezależnych od Rainbow Loom Polska, a ogłoszonych już przez Wojewodę Śląskiego, Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie, Urząd Miasta w Wadowicach, Komendę Powiatową  Policji w Oświęcimiu, ograniczeń w ruchu pojazdów (m.in. zakaz wjazdu samochodów dostawczych w godzinach 10.00-24.00 w obrębie obszaru obsługiwanego przez terminal DHL w Krakowie oraz zakaz wjazdu samochodów dostawczych w godzinach 8:00-24:00 w obrębie obszaru obsługiwanego przez Terminal DHL w Częstochowie, a także zakaz poruszania się pojazdami o masie przekraczającej 12 ton na drogach obszaru województwa śląskiego.

Szczegółowe informacje o utrudnieniach w Krakowie znajdą Państwo pod linkiem.

Z poważaniem,
zespół Rainbow Loom Polska

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.