Wielkanoc z Rainbow Loom

Już nie możemy doczekać się święta!

Zaczynamy dekorować nasz firmowy koszyczek Wielkanocny oczywiście z gumeczkami Rainbow Loom. Dzisiaj pokażemy Wam tylko małą część dekoru. Zrobiliśmy jaja Wielkanocne z gumeczek Rainbow Loom i dodaliśmy kokardę z żółtej wstążki. Dla jaj wykorzystaliśmy oryginalne gumki Rainbow Loom w kolorach białym, żółtym, błękitnym, purpurowym, przeroczystym. Jak zrobić jaja pokażemy w tutoriale, który będzie wydany już w tym tygodniu.

A Wy, jak chcielibyście ozdobić swój koszyczek Wielkanocny?

jaja wielk

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.