Wymieniaj LoomPunkty na nagrody! Łączna liczba

Loomersi, po raz kolejny dziękujemy Wam za wzięcie udziału w naszych zabawach z #LoomPunktami! Mamy nadzieję, że Wam się spodobało!

loompunktynagrodywsyzstkie

Podajemy łączną liczbę LoomPunktów za grudzień (Kalendarz Adwentowy) i styczeń

LoomPunkty_new

A teraz wymieniaj LoomPunkty na nagrody!!!

50 punktów – 1 paczka oryginalnych gumek Rainbow Loom
60 punktów – 1 oryginalne metalowe szydełko Rainbow Loom
60 punktów – 1 oryginalny zestaw Finger Loom
100 punktów – oryginalny zestaw Monster Tail
150 punktów – oryginalny zestaw Rainbow Loom
200 punktów – oryginalny zestaw Hair Loom
260 punktów – 10 paczek oryginalnych gumek Rainbow Loom

Prosimy wszystkich uczestników z ilością LoomPunktów ponad 50 o kontakt na info@rainbowloompolska.com lub w wiadomości prywatnej na naszej stronie Facebook

Miłego wieczoru!

Love,
zespół RL Polska

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.