Wyniki. Konkurs “Epiczne Angry Birds”

Chyba wściekłe ptaki nigdy nie były tak miłe jak teraz, kiedy Wy je stworzyłyście :) Czas Wyników Loomersi!

wyniki

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie! Wszystkie zdjęcia zgłoszeniowe są niesamowite i bardzo ciężko było wybrać zwycięzców.

Nagrody otrzymują:
1. Malama (5 opakowań gumek RL) – Za najlepszą WYMYŚLONĄ 3D figurkę z Angry Birds (Tsum Tsum Z niecierpliwością czekamy na tutorial)
2. Emilia Łukaszewicz (3 opakowania gumek RL) – za piękną wymyśloną figurkę Czerwonego na krośnie RL
3. Joanna Odoj-Klajmut (Natalia 11 lat) (3 opakowania gumek RL lub zestaw RL) – Za najciekawsze (oryginalne, pomysłowe) zdjęcie z figurkami Angry Birds z gumek
4. Ola Stylok (8 opakowań gumek RL) – za epiczny filmik

Wyróżnienia – Kace RL, Emikolada (Adam Ant), Zosia Kociemska za cudne wymyślone Loomigurumi proejkty Angry Birds. Dla Was – nagrody pocieszenia w postaci gumek, zapraszamy w priv :)

No i każdy uczestnik otrzymuje 15% rabatu na zakupy w naszym sklepie!

Gratulujemy wszystkim i prosimy zwycięzców o kontakt na info@rainbowloompolska.com

A tutaj kilka prac, wysłanych na konkurs. Miego oglądania :)

Love,
zespół RL Polska

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.