Wyniki konkursu wakacyjnego

A teraz Wyniki Wakacyjnego Konkursu! :P

W konkursie wygrywa Kace Rainbow Loom! Brawo! Gratulacje!!

A dla Martyny Kłos, Karola Madury i Klaudii Pauliny Krakowskiej – za wspaniały pomysł – kod rabatowy 25% zniżki na zakupy w sklepie Rainbow Loom Polska! Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulacje dla was, Loomersi, za mega prace! Jesteście niesamowici!

‪#‎loomey‬

 

Kace Rainbow Loom

kace

 

Karol Madura

karol madura loomey konkurs

 

Klaudia Paulina Krakowska

Klaudia Paulina Krakowska

 

Martyna Kłos

Martyna klos

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.