Wysyłka zamówień. Ważna informacja

Uprzejmie informujemy, iż zamówienia nie będą wysyłane pomiędzy 31 grudnia a 10 stycznia z powodu prac technicznych oraz inwentaryzacji. Ze względu na to w tym okresie nie będzie oferowana płatność za pobraniem. Wszystkie zamówienia, złożone w tym okresie zostaną wysłane 11-12 stycznia 2016 roku.

Prosimy pilne zamówienia złożyć i opłacić najpóźniej 29 grudnia, aby one zosały wysłane do przerwy technicznej.

Dział obsługi klienta będzie w tym okresie czynny jak zwykle. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu na e-mail info@rainbowloompolska.com.

Za wszystkie utrudnienia bardzo przepraszamy!

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.