Zgarnij Hair Loom! Konkurs na stronie CzasDzieci.pl

Kochani! Na stronie CzasDzieci.pl do 23 sierpnia trwa KONKURS.

Sfotografujcie swoje ulubione wakacyjne fryzury i weźcie udział w nowym fotograficznym konkursie w którym do wygrania wspaniałe zestawy HAIR LOOM STUDIO!

Zadanie konkursowe:

. Prześlij zdjęcia ulubionej fryzury, do której chciałabyś założyć ozdoby z HairLoom Studio. Może to być zdjęcie Twojej fryzury lub fryzury Twojej koleżanki lub mamy.
. Dodatkowo możesz krótko opisać koleżankę, z którą, w przypadku wygranej chciałabyś podzielić się swoim zestawem Hair Loom Studio.
. Swoje zgłoszenia (zdjęcia o rozmiarze min. 800px, format JPG, dobrej jakości – ostre, dobrze naświetlone) wysyłajcie na adres konkursy7@czasdzieci.pl

Szczegóły http://czasdzieci.pl/konkursy/kon_id,1072,co,opis.html

Masz pytania? Pisz na info@rainbowloompolska.com

Hairloom

A teraz wysyłajcie fotki i tzrymamy za Was kciuki :)

Miłej zabawy z Rainbow Loom!

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.