Zosia i Weronika. Nowi Loomersi w team RL Polska

Witamy was Zosiu i Weroniko w naszym zespole! Przemiłe dziewczyny i robią cuda! Cieszymy się że jesteście z nami!!
Zosia http://rainbowloompolska.com/zosia/
Weronika RL http://rainbowloompolska.com/weronika-rl/

Aby zostać Loomersem wypełnij Ankietę na naszej stronie i wyślij kilka zdjęć Twoich prac abyśmy mogli
dodać Twój profil na stronę Loomersi. To nie muszą być najlepsze  prace  na  świecie  :)  Tylko jest ważne żeby to były TWOJE prace.

P.S. Dołącz do nas, wysyłaj zdjęcia Twoich prac i będziesz miał szansę zostać Loomersem miesiąca i dostać darmowe gumeczki od Rainbow Loom Polska

Czekamy na Ciebie!

Love,

RLPolska

 

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.