Życzenia z okazji Dzień Dziecka + Wyniki Konkursu

Już! Dzień Dziecka!!! Witamy serdecznie kochani!!! Wszystkim dzieciom i dorosłym wszystkiego najlepszego z okazji radosnego święta! życzymy beztroskich dni, miłości, szczęścia i na zawsze pozostać Dzieckiem – miłym i pełnym nadziei, radości i miłości! I życzymy miłej zabawy z Rainbow Loom!

Także ogłaszamy wyniki konkursu z okazji Dnia Dziecka. Gotowi? :) I w konkursie wygrywa…. Wojtek Ziemniak!
A Marta Urbaniec dostanie od nas kod rabatowy na 20% zniżki na zakupy w sklepie internetowym Rainbow Loom Polska. Gratulujemy!!! I prosimy zwycięzców o kontakt w wiadomości e-mail. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i szykujcie się do kolejnego. Bawcie się dobrze!
Wojtek Ziemniak_3
Marta

Płatnosci i wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: Przelew na rachunek bankowy Sklepu. Płatność przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – DotPay. Płatność za pobraniem. Zamówioną przez Ciebie produkcję Rainbow Loom wysyłamy KURIEREM

Dlaczego Oryginalne?

Produkcja Rainbow Loom nie zawiera ftalanów, ołowiu, lateksu i innych substancji szkodliwych. Dla wiecej informacji o tym, jakie zagrożenie dla zdrowia mogą stwarzać niektóre podrobione zestawy, proszimy kliknąć tutaj.

Hurtownia

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Rainbow Loom w Polsce. Obsługujemy hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy internetowe oraz stacjonarne, które chciałyby oferować swoim klientóm oryginalne produkty Rainbow Loom.